Skip hop - mata edukacyjna - explore & more

  • Ilość odwiedzin: 10
499.00 zł

Opis produktu

Mata edukacyjna EXPLORE & MORE AMAZING ARCH™
Maluchy poznają świat przy pomocy zmysłów. Zmysły pozwalają najmłodszym odbierać różnego rodzaju bodźce, które pozytywnie wpływają na rozwój ich układu nerwowego. Nowa, interaktywna mata edukacyjna EXPLORE & MORE AMAZING ARCH wspaniale stymuluje zmysły maluchów!
Pierwsze bodźce zmysłowe dzieci odczuwają już w okresie płodowym. Po opuszczeniu brzuszka mamy poznają świat głównie poprzez dotyk – na początku poprzez usta (ssanie, wkładanie rączek do buzi), później  ochoczo poznają świat już samymi rączkami. Trenują podnoszenie główki, turlanie się z plecków na brzuszek, z czasem raczkowanie), rozglądają się z zaciekawieniem, reagują na głosy najbliższych oraz na nowe dźwięki. My, rodzice, każdego dnia kibicujemy im w zdobywaniu nowych doświadczeń.
Gdy nasze maleństwo jest pełne zapału i chęci do eksplorowania przestrzeni wokół zaczynamy myśleć o pierwszych bezpiecznych zabawkach wspierających rozwój zmysłów dziecka.
INNOWACYJNA, NIEZWYKLE CIEKAWA I OBŁĘDNIE PIĘKNA!
Matę edukacyjną EXPLORE & MORE AMAZING ARCH™, jak wszystkie zabawki z kolekcji EXPLORE & MORE, wyróżnia design i niespotykane rozwiązania. Poszczególne elementy maty, zostały zaprojektowane tak, by wraz z upływającymi miesiącami zabawka „rosła z dzieckiem” oraz odpowiednio stymulowała jego zmysły.
MIĘKKO, MIŁO, KOLOROWO
Mata, wykonana jest z miękkiego, wysokogatunkowego materiału o różnorodnej, kontrastowej fakturze. Niektóre fragmenty maty kryją w sobie niespodzianki – za pomocą dotyku, maluszek odkrywa ich szeleszczące, magiczne dla zmysłów właściwości.
ZABAWA NA sto dwa  NA PLECACH, BRZUSZKU I … NA SIEDZĄCO
Matę edukacyjną EXPLORE & MORE wyposażyliśmy w AMAZING ARCH™ – innowacyjny, wielozadaniowy pałąk. W zależności od potrzeb i etapu rozwoju dziecka AMAZING ARCH™ montuje się nad matą lub u boku maty.
Pałąk zamontowany nad matą dedykowany jest maleństwom, które ciekawie obserwują świat leżąc przede wszystkim na pleckach. Kiedy niemowlę zaczyna podejmować pierwsze próby samodzielnego podnoszenia główki – wystarczy przepiąć pałąk z zabawkami na bok maty, podłożyć pod ramionka wygodną poduszeczkę Tummy Time  i … rozkoszować się widokiem dzielnie trenującego nową umiejętność maluszka! A gdy dziecko w końcu usiądzie … boczne ustawienie pałąka i nieskrępowany dostęp do intrygujących zabawek niezmiernie je ucieszy! Co tu dużo mówić… Z EXPLORY & MORE czas może płynąć, a zabawom nie ma końca!
AMAZING ARCH™ RAZ JESZCZE
Innowacyjny pałąk AMAZING ARCH™ ma jeszcze jedną zaletę. Może służyć jako statyw! Tuż za lusterkiem znajduje się specjalna kieszonka, w której bezpiecznie zamocujesz smartfon. Maluszek przeglądający się w lusterku nawet nie zauważy obiektywu, więc aparat zarejestruje prawdziwie cudne i niepowtarzalne momenty. Jeśli Wasi bliscy lubią video-rozmowy – obserwowanie i zagajanie do zabawy kochanego krewnego sprawi im mnóstwo radości i zrekompensuje chwilową nieobecność.
GENIALNE ZABAWKI
Pomysłowe zabawki o walorach edukacyjnych to znak rozpoznawczy kolekcji EXPLORE & MORE. I tym razem projektanci SKIP HOP przygotowali dla najmłodszych. Lisek uwielbia ruch i melodyjne dźwięki, a jego żywiołem jest taniec. Gdy coś ciekawego zadźwięczy w jego pobliżu – natychmiast zaczyna się rytmicznie poruszać! Wrażliwe lisie uszko reaguje na najróżniejsze dźwięki – w tym również na wesołe gaworzenie dziecka i dzwonek telefonu.
Gryzaczek-Jeżyk pięknie gra znaną angielską melodię  „If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands”.
W przezroczystym brzuszku Pszczółka przenosi grzechoczące, bajecznie kolorowe koraliki.
Sówka niestrudzenie bawi się w chowanego. Gdy pociągniemy za chmurkę-gryzaczek – wyskoczy ze swojej kryjówki i zahuka sowie huu-huuuu.
Opis szczegółowy:

To wspaniała zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą maluszkach 0+
Dla niemowląt, które poznają świat leżąc na pleckach, na brzuszku, a później samodzielnie siedzących
Posiada aż 20 wariantów zabawy stymulujących manualne i motoryczne umiejętności dziecka
Innowacyjny pałąk, który można zainstalować na dwa sposoby – nad głową niemowlęcia oraz na boku
Wraz z mięciutką matą i zabawkami-zwierzątkami o różnorodnych walorach estetyczno-poznawczych, w komplecie znajduje się specjalna poduszka Tummy Time
Na pałąku, tuż za lusterkiem można bezpiecznie zamocować smartphone – taki statyw przyda się do robienia zdjęć, nagrywania pamiątkowych filmików czy video-rozmów np. z rodziną
Zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV
Łatwo się ją składa, rozkłada i transportuje
MUZYCZNY JEŻ GRYZAK: Zawiera 2 niewymienne baterie manganowe cynkowo- po

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!