Whisbear - szumiący lisek

  • Ilość odwiedzin: 13
89.00 zł

Opis produktu

Weź spokój ze sobą! Sprawdzony szum Whisbear ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom, teraz dzięki funkcjonalnemu klipsowi i niewielkiemu rozmiarowi szumiący przyjaciel może być z Wami wszędzie! W łatwy sposób łatwo zawiesić go na foteliku samochodowym, czy na obręczy wózka i zabrać na spacer czy w podróż.

Uspokaja i usypia dziecko
Szumi
Funkcjonalny klips, którego można w łatwy sposób przyczepić w dowolnym miejscu
Niewielki rozmiar, zawsze można mieć go przy sobie
Dożywotnia gwarancja
Dobra cena

Urządzenie szumiące Whisbear®Urządzenie emituje uspokajający różowy szum przez 40 minut. Funkcja soft start i soft stop sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo. Głośność szumu możesz ustawić dostosowując ją do potrzeb maluszka.Idealny w podróżyDzięki uniwersalnemu klipsowi możesz zawiesić zabawkę przy foteliku samochodowym, łóżeczku czy obręczy wózku. Zawieszka jest na tyle mała, że można ją zabra
Kolekcja Przyjaciele Whisbear, Szumiący Lisek: RÓŻOWY SZUM (najbezpieczniejszy dla dzieci) szumi przez 40 minut pomagając w uspokojeniu/uśpieniu niemowlęcia, SOFT START i SOFT STOP pozwala na łagodne rozpoczęci ei zakończenie szumienia i dostosowanie głośności do potrzeb dziecka. UNIWERSALNY KLIPS: weż Szumiącego Liska ze sobą na spacer, zwieś go na wózku czy na łóżeczku! Dzięki niewielkiemu rozmiarowi szumiący przyjaciel może byc z Wami wszędzie!
DOŻYWOTNIA GWARANCJA, PRODUKT OD 1 DNIA ŻYCIA, zrobiony z CERTYFIKOWANYCH I TESTOWANYCH MATERIAŁÓW wysokiej jakości.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!