Skip hop - grzechotki trio explore & more

  • Ilość odwiedzin: 14
63.00 zł

Opis produktu

SKIP HOP Grzechotki Trio Explore & More
EXPLORE & MORE to kolekcja zabawek edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych. Kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, można je złapać, pociągnąć, obrócić i bezpiecznie podgryzać. EXPLORE & MORE intrygują i przyciągają uwagę maluszków, dostarczając im bogatych bodźców sensorycznych.
Oto trzy niepozorne, obłe kuleczki – Sowa, Jeżyk i Lisek – jednak gdy chwycą je maleńkie paluszki – pokój wypełni niesamowity dźwięk!
SKIP HOP Grzechotki Trio Explore & More to najprawdziwszy instrument, składający się z trzech muzycznych jajek – marakasów. Instrument jest łatwy w obsłudze – by wydobyć z niego głośne i klarowne brzmienie, wystarczy energicznie potrząsnąć jajkiem.
Muzyczne jajeczka fenomenalnie sprawdzą się jako instrument perkusyjny do wspólnego, rodzinnego muzykowania. Pięknie brzmią zarówno solo, jak i w chórkach – niczym profesjonalne, akustyczne przeszkadzajki.
Komponowanie własnych melodii z Sówką, Jeżykiem i Liskiem, będzie dla maluszka niekończącą się przygodą i z pewnością zaszczepi w nim zamiłowanie do muzycznych eksperymentów.
Opis szczegółowy:

To prawdziwy instrument muzyczny zaprojektowany z myślą o najmłodszych
Umuzykalnia, rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu, inspiruje wyobraźnię, uczy kreatywności, cierpliwości i wytrwałości oraz pomaga wyrażać emocje
Składa się z trzech jajek muzycznych – marakasów, o kształcie Sowy, Jeżyka i Liska
Każde z marakasów wydaje inny, głośny i klarowny dźwięk
Łatwo je chwycić i utrzymać w rączce
Muzyczne jajka zachwycają jakością wykonania oraz niezwykłą dbałością o detale
Nie zawierają szkodliwego dla zdrowia ftalanów i PVC
Wymiary: 6 x 5 x 7 cm
Można je skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z serii SKIP HOP EXPLORE & MORE
Przeznaczone są dla dzieci od 3 miesiąca życia
Będą przepięknym upominkiem dla małego melomana.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!